Ана Брнабић: Грађани који пристижу на скуп већ послали поруку да је Србија једна породица

БЕОГРАД – Председница Народне скупштине Републике Србије Ана Брнабић изјавила је данас, уочи почетка великог скупа испред Дома Народне скупштине, да је атмосфера међу окупљеним грађанима прелепа и да је и пре почетка програма послата кључна порука да је „Србија једна породица“.
Брнабић је истакла да су се грађани окупили у великом броју знатно пре званичног почетка скупа и истакла да је била на много окупљања, али да ни на једном атмосфера није била позитивна као на данашњем.
„Стигли смо сат и по времена пре почетка, атмосфера је прелепа, људи су срећни, задовољни. Србија јесте једна породица, то је оно што смо хтели да пошаљемо као поруку и мислим да смо у томе успели већ сада“, поручила је Брнабић.
Она је додала да са нестрпљењем очекује обраћање председника Србије Александра Вучића и нагласила да се он дуго припремао за овај дан.
Додала је да је листић који грађани попуњавају са својим приоритетима председник лично писао председник Вучић, јер, како је навела, „искрено жели да чује свој народ и да заједно одлучимо о томе куда ће земља ићи у будућности“.
Председница парламента је нагласила да је на скуп дошла и како би пружила личну подршку председнику и његовој породици.