Društvo

U Beogradu uhapšeni Crnogorci osumnjičeni za trgovinu narkoticima

Pre 8 sati | Društvo
25.06.2026 | 10:07
Izvor: Tanjug

BEOGRAD  – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova su po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili crnogorske državljane P. L. (26) i M. L. (31), osumnjičene za trgovinu narkoticima.

Oni su osumnjičeni za izvršenje krivičnog dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, saopštio je MUP.

Sumnja se da su oni u dužem vremenskom periodu, od za sada nepoznatih lica nabavljali opojnu drogu kokain koju su čuvali u jednom stanu u Beogradu, odakle su ove narkotike prodavali kupcima u Beogradu i drugim gradovima Srbije.