Србин ухапшен на ауто-путу у Северној Македонији због вожње 221 км/х
СКОПЉЕ – Држављанин Србије ухапшен је на ауто-путу Скопље-Ђевђелија након што је возио 221 километар на сат, саопштило је данас Министарство унутрашњих послова Северне Македоније. […]