Друштво

Милићевић отворио еколошко-образовни камп у Смедереву за децу из дијаспоре и региона

Pre 10 сати | Друштво
25.06.2026 | 09:55
Извор: Тањуг

СМЕДЕРЕВО  – Министар без портфеља задужен да прати стање, предлаже мере и учествује у координацији активности у области односа Републике Србије са дијаспором Ђорђе Милићевић, данас је отворио еколошко-образовни камп у Смедереву за децу и младе из дијаспоре и региона.

Свечаном отварању су присуствовали и градоначелница Смедерева Јасмина Војиновић, као и председница удружења „Еко Тренд“ Невена Стошић.

Министар је рекао да камп има посебан значај јер је еколошко-образовни и додао да ће деца, поред дружења и упознавања Србије, имати прилику да науче више о екологији, заштити природе, очувању планете и одговорности коју свако од нас има према средини у којој живи, наводи се у саопштењу Кабинета министра.