Друштво
У Београду ухапшени Црногорци осумњичени за трговину наркотицима

БЕОГРАД – Припадници Министарства унутрашњих послова су по налогу Вишег јавног тужилаштва у Београду, ухапсили црногорске држављане П. Л. (26) и М. Л. (31), осумњичене за трговину наркотицима.
Они су осумњичени за извршење кривичног дела неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога, саопштио је МУП.
Сумња се да су они у дужем временском периоду, од за сада непознатих лица набављали опојну дрогу кокаин коју су чували у једном стану у Београду, одакле су ове наркотике продавали купцима у Београду и другим градовима Србије.