Politika
Zabrane ulaska nisu put kojim treba da ide Crna Gora

Predsednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić saopštio je da smatra neprihvatljivim eventualno uvođenje zabrana ulaska u Crnu Goru novinarima, političarima, sportistima i intelektualcima, navodeći da bi takvi potezi predstavljali korak unazad.
„Kao što sam to juče saopštio u Skupštini Crne Gore, smatram da je od presudnog značaja za budućnost ove zemlje da ona ostane bastion sloboda i kao takva u potpunosti raskine sa svim tekovinama bivšeg režima Mila Đukanovića koje su te slobode narušavale“, rekao je Mandić u objavi na X mreži.
On je naveo da je Nova srpska demokratija saznala da se, mimo znanja njihovih funkcionera u izvršnoj vlasti, navodno prave spiskovi osoba kojima bi trebalo zabraniti ulazak u Crnu Goru.