Забава
Жељко Јоксимовић одржао концерт на Кастелу, следи Зетра 27. јуна

БЕОГРАД – Српски музичар, композитор, аутор и певач Жељко Јоксимовић почео је, концертом на бањалучкој тврђави Кастел пред неколико хиљада посетилаца нову серију наступа по региону, а 27. јуна га очекује велики концерт у Сарајеву.
Јоксимовић је након концерта у суботу увече рекао да „публика није ни свесна колико му је много значио концерт“ у Бањалуци, и да га је публика подсетила зашто воли да наступа у том граду, јер је „била фантастична од прве до последње песме“.
Истакао је да осећа потпуно нову енергију и огромну љубав и захвалност.