Дачић:Неки медији користе мој спор са британским министром за изношње још једне лажи

БЕОГРАД – Потпредседник Владе и министар унутрашњих послова Ивица Дачић изјавио је да коришћење његове расправе и свађе са британским министром спољних послова о двојним стандардима које Запад има према Србији, па и о ЛРАД уређајима, као неко наводно признање о коришћењу тзв. звучног топа, које је изнео Александар Радић, а пренели неки опозициони медији, представља бруталну злоупотребу и још једну у низу лажи на ову тему.
“У свом дугогодишњем политичком раду свачега сам се наслушао, али да моју расправу и свађу са британским министром спољних послова о двојним стандардима које Запад има према Србији, па и о ЛРАД уређајима, користи као неко наводно признање о коришћењу тзв. звучног топа, које је изнео Александар Радић, а пренели неки опозициони медији, представља бруталну злоупотребу и још једну у низу лажи на ову тему“, рекао је Дачић, саопштено је из МУП-а.
Као што сви знају, како је додао, све што Запад користи за њих је легитимно и оправдано, тако и убијање бомбама са осиромашеним уранијом, гађање телевизије или путничког воза.