Dačić:Neki mediji koriste moj spor sa britanskim ministrom za iznošnje još jedne laži

BEOGRAD – Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da korišćenje njegove rasprave i svađe sa britanskim ministrom spoljnih poslova o dvojnim standardima koje Zapad ima prema Srbiji, pa i o LRAD uređajima, kao neko navodno priznanje o korišćenju tzv. zvučnog topa, koje je izneo Aleksandar Radić, a preneli neki opozicioni mediji, predstavlja brutalnu zloupotrebu i još jednu u nizu laži na ovu temu.
“U svom dugogodišnjem političkom radu svačega sam se naslušao, ali da moju raspravu i svađu sa britanskim ministrom spoljnih poslova o dvojnim standardima koje Zapad ima prema Srbiji, pa i o LRAD uređajima, koristi kao neko navodno priznanje o korišćenju tzv. zvučnog topa, koje je izneo Aleksandar Radić, a preneli neki opozicioni mediji, predstavlja brutalnu zloupotrebu i još jednu u nizu laži na ovu temu“, rekao je Dačić, saopšteno je iz MUP-a.
Kao što svi znaju, kako je dodao, sve što Zapad koristi za njih je legitimno i opravdano, tako i ubijanje bombama sa osiromašenim uranijom, gađanje televizije ili putničkog voza.