Друштво
Институт за трансфузију крви Србије позвао пунолетне грађане да дају крв

Институт за трансфузију крви Србије позвао је данас пунолетне суграђане да и наредне недеље дају крв.
То се може учинити у овој установи, која се налази у Светог Саве 39, радним даном од 7 до 19 и суботом од 8 до 15 сати.
Акције су планиране и на терену, па ће у понедељак, 29. јуна, бити организована за запослене у Банци „Поштанска штедионица“ од 10 до 15 часова, док се дан касније придружују Фудбалски клуб „Петка“ из Лазаревца од 9 до 14 и „Цитрус систем“ из Новог Београда од 10 до 14 сати.