Društvo

Institut za transfuziju krvi Srbije pozvao punoletne građane da daju krv

Pre 2 dana | Društvo
26.06.2026 | 11:43
Izvor: Tanjug

Institut za transfuziju krvi Srbije pozvao je danas punoletne sugrađane da i naredne nedelje daju krv.

To se može učiniti u ovoj ustanovi, koja se nalazi u Svetog Save 39, radnim danom od 7 do 19 i subotom od 8 do 15 sati.

Akcije su planirane i na terenu, pa će u ponedeljak, 29. juna, biti organizovana za zaposlene u Banci „Poštanska štedionica“ od 10 do 15 časova, dok se dan kasnije pridružuju Fudbalski klub „Petka“ iz Lazarevca od 9 do 14 i „Citrus sistem“ iz Novog Beograda od 10 do 14 sati.